ЗИМОВІ СВЯТА В УЧИЛИЩІ

Меню навігації

Зима – це пора чудес… Це пора, коли наші мрії починають збуватися… Коли ми усвідомлюємо, що життя чарівне, сповнене магії та несподіванок. Це пора скрипучого снігу, святкового настрою, сонцесяйних мрій. Саме взимку кожен розуміє, що за порогом чекає безліч пригод, схованих за горами снігу.

Кожен намагається вшанувати зиму по-своєму: хтось готує подарунки, щоб порадувати рідних, хтось ліпить сніговики та грає в сніжки, намагаючись згадати щасливе дитинство. Хтось прикрашає будинки, щоб вдихнути в перехожих частинку різдвяного настрою.

У Колківському вищому професійному училищі вирішили порадувати учнів та викладачів чарівною різдвяно-новорічною виставкою. 15 грудня кожна група мала представити для інших кілька виробів власноруч на різдвяно- новорічну тематику. Учні прониклись духом Різдва і намагались здивувати один одного справжніми диковинками.

Чим тільки не були переповнені столи з виробами! Тут можна було побачити ялинки з цукерок, стрічок, декоративного паперу, різдвяні віночки, підсвічники, новорічні іграшки, чобітки. Усі новорічні вироби були розфарбовані у яскраві кольори, що надавало їм різдвяного відтінку.

У загальноучилищному конкурсі різвяно-новорічної атрибутики «Святвечір» перемогу отримали: І місце – група№11, ІІ місце – групи№8,9, ІІІ місце група№12.

Здається, що означає невеличка виставка на новорічну тематику? Та робота, яку провели учні разом із своїми викладачами згуртувала всіх. Учні зрозуміли, що лише разом вони можуть досягти чогось значущого, лише спільними зусиллями можна створити грандіозне із нічого…

19 грудня у День Святого Миколая в актовому залі училища відбулось чудове дійство. Члени євроклубу «Крок в ЄС», учасники обласного фестивалю польської культури «Різдво йде!», виступили з композицією «Святий Миколай».

Справжнім подарунком була розважальна новорічна програма коміків Романа та Олександр (команда «Chuck Norris»), віце призерів «ЛІГИ СМІХУ», з м.К.Каширська.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com