Училище отримало нову с/г техніку

Меню навігації

Училище отримало нову с/г техніку.

Ще в 2004 році на базі Колківського вищого професійно-технічного училища був створений Навчально-практичний центр з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітників агропромислового комплексу. За цей час зроблено чимало добрих справ.

Центр співпрацює з науковцями Поліської дослідної станції, Харківським Інститутом ґрунтознавства та агрохімії ім.О.П.Соколовського.

Педагоги училища разом з науковцями займаються експерементально -дослідною роботою, проводять на полях навчального господарства досліди з вирощування сільськогосподарських культур із застосуванням нових агротехнологій, зокрема органічного землеробства. Важливими були досліди з вирощування гречки, сої, коріандру, що сприяло вирощуванню цих культур не лише на дослідних ділянках, а на полях училища.

На полях училища радують око рівні ряди смородини, малини.

Працівники Центру беруть участь у різних всеукраїнських та міжнародних проектах. Участь у проекті «Польща, Білорусія, Україна» дозволила провести вапнування ґрунту на 50 гектарах навчального поля.

У результаті участі в проекті «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону» училище отримало сучасну сільськогосподарську техніку, всього 14 одиниць: трактор Landini (Італія), оборотний плуг, картоплекопач, сівалка зернова «Астра» та інші сільськогосподарські машини.

Тепер учні, які здобувають професію механізатора, мають можливість не лише вивчити будову та принцип дії нової техніки, а й попрацювати на ній, що сприятиме підвищенню їхнього професіоналізму.

Андрій Горбач,

старший майстер виробничого навчання

13.12.2017р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com