Впроваджуємо педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського

Меню навігації

У зв’язку з підготовкою до відзначення 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського було проведено педраду, де розглянуто питання «Гуманізація навчально-виховного процесу на основі впровадження ідей В.О.Сухомлинського» та «Сучасний урок в умовах гуманізації та демократизації на основі творчого використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського».

Виступаючі говорили про актуальність педагогічних ідей великого педагога, на конкретних прикладах розкривали використання спадщини Сухомлинського в навчально-виховному процесі, показали, що вся робота закладу спрямована на формування багатогранного та життєво компетентного образу власного Я учня.

14.11.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com