Живіть так, щоб світ вас любив

Меню навігації

Нещодавно Україна втратила талановитого співака і актора, лідера гурту «Скрябін» Андрія Вікторовича Кузьменка, добре знаного всім по псевдоніму Кузьма. Звістка про цю трагедію облетіла всю Україну. Кузьма (Скрябін) нам, молодим, дуже подобається, бо він завжди казав правду. Ми знаємо майже всі його пісні. Сумуємо, що так рано обірвалося життя Кузьми. Ми вирішили вшанувати його пам’ять.

25 жовтня 2017 року в актовому залі училища відбувся вечір пам'яті великого музиканта і справжнього патріота Кузьми Скрябіна. Ми, учні групи №13, разом із класним керівником І.В.Павлюк розповіли про його життя і творчість, а Луговий Володимир та Роман Романюк заспівали його пісні, ще раз переглянули відео з його участю.

В нашій пам’яті він залишиться людиною – вічним двигуном, який своєю енергією і цілеспрямованість надихав усіх навколо.

В наш скрутний час втрат і випробувань дуже важливо пам’ятати також героїв невидимого фронту. Одним з таких, безперечно, був Андрій Кузьменко, лідер гурту «Скрябін». Його пісні розтоплюють найхолодніші серця, вони вражають нас своєю чесністю і прямотою, в них Андрій виклав свій погляд на проблеми сьогодення. Маємо надію, що його творчість надихатиме ще не одне покоління молоді.

Президент України Петро Порошенко підтримав нагородження лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка орденом «За заслуги» І ступеня (посмертно).

«Враховуючи численну підтримку присвоєння А. Кузьменко державної нагороди і його значний внесок у розвиток української культури і збагачення вітчизняного музичного мистецтва, я підтримав пропозицію Комісії державних нагород та геральдики про нагородження Андрія Кузьменка орденом «За заслуги» І ступеня (посмертно)», – сказано у відповіді Президента України на електронну петицію.

Він не пішов. Він тут. В кожній зі своїх пісень. В кожному мудрому слові, яке надихнуло на добре діло, в кожній влучній пораді, яка змінила когось на краще. У вмінні цінувати кожний новий день, з нудним дощем за вікном, чи з сонцем на стінах. В яскравому прикладі для багатьох поколінь. 

Ніхто не знає, як то є насправді, і як там далі буде. Тому живіть так, щоб світ вас любив і міг сказати вам дякую, не на камеру, а просто тому що ви є.


Андрій Лановий, учень групи№13

25.10.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com