ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Меню навігації

З 13.11 по 17.11.2017 року у Колківському ВПУ був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

Класні керівники провели виховні години на тему «Безпека дорожнього руху – це життя». Інженер з охорони праці Зінчук Т.В. провела інструктаж з безпеки життєдіяльності учнів щодо безпечного поводження на вулиці, в транспорті, в громадських місцях.

В актовому залі відбулася зустріч учнів училища з інспекторами сектору реагування патрульної поліції Маневицького району Снитюком О.Ю., Макарчуком А.В.

Були виготовлені та розповсюджені інформаційні бюлетені «Якщо будеш знаки дорожні вивчати, не треба тебе рятувати», «Суперечка знаків». Проведено практичні ігри «Допоможи потерпілому», «Рятівник». Викладачем Горбачем П.С. з групами №16,17 проведена вікторина «Як ти знаєш правила дорожнього руху».

20.11.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com