Презентація Книги подвигу і пам’яті полеглих за Україну випускників ПТНЗ Волинської області

Меню навігації

22.11.2017р.

22 листопада 2017 року в актовому залі Колківського ВПУ зібралися учні, педагоги, щоб вшанувати пам’ять випускників навчального закладу, які полягли в боях за Україну у російсько-українській війні. Серед присутніх були мама полеглого за Україну Дмитра Брика та брат Василя Демчука – Володимир.

Із слів ведучих перед присутніми повстала щемлива розповідь про життя і подвиг Дмитра та Василя. Кадри презентації перенесли всіх туди, де обірвалося молоде життя, де хлопці ступили в безсмертя.

Поезії та пісні у виконанні учнів стали своєрідним підсумком вдячності українським бійцям та віри в Перемогу.

У кінці зустрічі Світлана Юрченко, методист НМЦ ПТО, представила Книгу Подвигу і Пам’яті полеглих за Україну випускників професійно-технічних навчальних закладів, яку учні училища подарували родинам полеглих випускників. З повчальним словом виступив отець Михайло та директор училища Людмила Панасюк.

Зустріч залишила незабутній слід у серцях усіх присутніх.

22.11.2017р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com