Візит делегації Естонії в Колківське ВПУ

Меню навігації

З 2.11 по 3.11 2017 року в Колківському ВПУ перебувала делегація педагогів з Естонії. Педагоги училища разом з гостями провели конференцію «Перспективи розвитку співробітництва Олустверської школи і Колківського ВПУ». У роботі конференції взяли участь заступник начальника управління освіти науки і молоді Волинської ОДА Олександр Ткачук, директор НМЦ ПТО Зоя Парфенюк, голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк, директор Маневицького центру зайнятості Юрій Корольчук, голова Колківської ОТГ Олександр Палінкевич. У ході розмови були намічені шляхи розвитку співпраці між двома навчальними закладами, підняті важливі питання реформування навчально-виробничого процесу в училищі.

Цікавою і пізнавальною для всіх присутніх була зустріч на занятті євро клубу на тему «Вивчаємо Естонію», де члени клубу разом з гостями вели розмову про історію, традиції, визначні події в житті естонського народу.

Колеги з Естонії ознайомилися з матеріально-технічною базою та роботою педагогічного колективу.

Колектив училища отримав у подарунок від естонських колег дві інтерактивні дошки, два ноутбуки, проектори та принтери.

Підсумки візиту були підведені за круглим столом. Педагоги училища висловили надію на майбутню плідну співпрацю.

03.11.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com