ДЕНЬ СТУДЕНТА

Меню навігації

16 листопада у Колківському ВПУ відбувся захід, присвячений Дню студента. Актовий зал був переповнений учнями, вихователями, вчителями, майстрами та гостями училища.

Ведучими концерту були Глинюк Микола та Мороз Наталія. Вони нагадали, що Міжнародний день студента пов'язаний із трагічними подіями – розгоном у 1939 році мирної студентської демонстрації в Чехії, сутички з поліцією, арештами й стратами національно – свідомої чеської молоді. За словами ведучих, саме в таких подіях проявляється дух студентства, гартується його сила. І зараз весь світ, а разом із ним і училищна родина, святкує 17 листопада Міжнародний день студента.

Затамувавши подих, зал слухав пісні на патріотичну тематику у виконанні Худової Олени та Трофімчук Оксани. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО та Небесної Сотні.

Не залишили нікого байдужими ніжні та чарівні голоси Бортнік Вікторії, Белінська Моніка, Стицуна Максима.

Веселими та дотепними були поставлені сценки «Папа Римський», «Студентське життя».

Звеселив зал «Каламбур студентського життя», який підготували учні груп №11 та №12. Святковий настрій подарували Калуш Сергій, Кушнір Тарас, Глинюк Микола, які виконали гумористичні пісні. Кожен номер супроводжувався щирими оплесками.

Директор Колківського вищого професійного училища Людмила Григорівна Панасюк привітала всіх учнів зі святом, побажала миру, добра, злагоди. Вона наголосила, що студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

Завершився захід гімном училища, який виконали учасники дійства та всі присутні в залі.

16.11.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com