Навік пройшла пора безславна, цвіти і сяй, моя державна

Меню навігації

У Колківському ВПУ відбулася літературно-музична композиція, присвячена Дню української писемності та мови.

Ведучими заходу були Чвир Ольга та Бойко Зоряна. Вони нагадали, що 6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента Леоніда Кучми про встановлення в Україні Дня української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам`яті Преподобного Нестора Літописця.

Глядачам було представлено відео-ролик «Перші витоки писемності» (про Нестора Літописця, Кирила та Мефодія, Івана Федорова-першодрукаря на Русі).

Із захопленням присутні слухали вірші «Як парость виноградної лози», «Мені однаково» та «Говоріть», які прочитали учні 11 та 12 груп.

Весело та дотепно були прочитані гуморески П.Глазового «Кухлик» та «Гаряча філософія», які артистично виконали учні І курсу – Євтушик Ангеліна та Белінська Моніка.

Не залишили нікого байдужим і дівчата 11 групи, які читали «Молитву» Ольги Яворської. Адже, сила слова безмежна. Особливо, коли воно живе, іскристе, емоційно виважене. Коли воно сліпуче, «як проміння ясне» а могутнє, «як хвилі буйні». Коли слова – палкі блискавиці. Тоді воно здатне робити чудо і хвилювати найтонші струни людського серця. Бо ж ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінець роду українського, що сягає сивої давнини. І негоже, просто соромно бути поганими нащадками у таких великих і славних батьків.

09.11.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com