День Гідності та Свободи

Меню навігації

21 листопада – дата, яка спонукає кожного відчути у душі, що ми є гідними споконвічного прагнення українства до волі і незалежності. У День Гідності та Свободи учні Колківського ВПУ зібрались в актовому залі, щоб згадати славних синів і дочок України, які в боротьбі за волю і кращу долю віддали найдорожче – життя.

Класний керівник Калуш Наталія Василівна, майстер виробничого навчання Бойко Лідія Олександрівна разом з учнями групи №11 підготувала літературно-музичну композицію «Народ мій є. Народ мій завжди буде. Ніхто не переможе мій народ!». Ведучі заглибили присутніх в історію боротьби України за незалежність.

Здавалося б, доля нарешті подарувала нам унікальну можливість стати незалежною європейською державою. Але випробування продовжуються. І сьогодні ми повинні довести безсмертній Небесній Сотні, що полетіла у вирій із Революції Гідності, свою готовність боротися за вільну демократичну, чесну Україну. Поетично-пісенні твори звучали із вуст Трофімчук Оксани, Худової Олени, Лавришика Ігоря, Романюка Романа.

Волонтери загону «Поклик» Колківського ВПУ прозвітували про те, як вони працюють для перемоги. Це і маскувальні сітки, і устілки, і випікання солодощів та збір продуктових наборів для фронту.

Отже, без сумніву, у всіх присутніх утвердилось переконання, що Україні бути суверенною єдиною державою.

21.11.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com