Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського

Меню навігації

Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського – необхідна складова сучасного викладання української мови та літератури

Саме цій темі було присвячене засідання обласної секції викладачів української мови та літератури, яке відбулося 17 жовтня 2017 року в бібліотеці нашого училища, яка пройшла у формі педагогічних посиденьок.

Засідання розпочала Ірина Півторак, методист НМЦ ПТО у Волинській області, яка ознайомила усіх присутніх з нормативними документами МОН України щодо викладання української мови та літератури у 2017-2018 н.р. та проведення державної підсумкової атестації з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання для учнів ПТНЗ. Продовженням зустрічі став обмін думками викладачів Ковельського професійного ліцею Олени Конашук та Володимир-Волинського ВПУ Надії Васенько про портрет Сухомлинського очима сучасного викладача.

Практичним етапом секції стало проведення педагогічного практикуму на тему ”Використання педагогічної спадщини В.Сухомлинського при викладанні української мови та літератури” викладачем Колківського ВПУ Ганною Чвир. Підібрані творчі вправи та завдання, методи та прийоми, робота у групах дали змогу викладачам поглибити та вдосконалити знання щодо літературно-педагогічної творчості та практичної діяльності видатного українського педагога Василя Сухомлинського.

На завершення засідання керівник секції проаналізувала результати участі учнів ПТНЗ у конкурсах з української мови за минулий рік та привітала педагогів, учні яких показали високі досягнення у фінальному етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

17.10.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com