Відзначення Дня захисника України, 75-ї річниці утворення Української Повстанської армії та Дня Українського козацтва

Меню навігації

Відзначення Дня захисника України, 75-ї річниці утворення Української Повстанської армії та Дня Українського козацтва

У Колківське ВПУ на відзначення цих свят були проведені такі заходи. У всіх учнівських групах відбулися виховні години на теми: «Козацька слава у серцях у нас», «Вони пішли у вічність, щоб зберегти територіальну цілісність України», уроки Мужності за участю бійців української армії «Он де люди, наша слава, слава України».

Учні та педагоги училища взяли участь у панахиді за загиблими борцями за незалежність України та молебні за захисників України, в урочистостях, присвячених Дню захисника України. Були покладені квіти до стели Колківська республіка. Була організована фотовиставка «Обличчя АТО. Герої серед нас».

Викладач історії Ж.С. Шуляковська провела захід «Коли вони вмирали, їм сурми не грали», конференцію «Колківська республіка: злети і падіння».

У бібліотеці були організовані тематичні виставки «Герої серед нас», «УПА в боях за Волинь», «Неоголошена війна. Волинський рахунок», зустріч з воїнами АТО та учасниками визвольного руху за незалежність держави.

Н.Г.Гичко провела презентацію Книги Подвигу і Пам’яті полеглих за Україну випускників професійно-технічних навчальних закладів Волинської області.

14 жовтня педагоги училища побували на святковому концерті в м.Луцьку, присвяченому Дню Захисника України.Заступник директора Колківського ВПУ
П.В.Байдацький

14.10.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com