Формування іміджу сучасного класного керівника

Меню навігації

Формування іміджу сучасного класного керівника


Такою була тема заняття обласної секції класних керівників з досвідом роботи до 5 років, яка відбулася 19 жовтня 2017 року в бібліотеці нашого училища.

На першому етапі роботи учасники секції ознайомилися із досвідом діяльності закладу щодо технології співробітництва класних керівників та учнів. Наталія Гичко, заступник директора з навчально-виховної роботи, ознайомила з окремими формами роботи закладу з національно-патріотичного виховання. Галина Садюк, заступник директора з навчальної роботи, презентувала досвід діяльності молодого класного керівника, переможця обласного конкурсу «Молоді, творчі, креативні» Миколи Товкача. Цікаво, захоплююче, демонструючи свою творчість і креативність при виконанні завдань, працювали учні під час виховного заходу, на якому молодий класний керівник Микола Товкач зумів створити атмосферу довіри, підтримки, де забезпечувалося творче співробітництво педагога та учнів.

Під час тренінгу «Елементи педагогічної майстерності класного керівника», яке провела Галина Садовська, практичний психолог училища, класні керівники завітали до умовної кав’ярні «Інновація», де за чашкою кави представляли свої творчі професійні здібності, вчилися прийомам педагогічної майстерності, оволодівали вміннями ранжувати по значимості професійні якості класного керівника, необхідні у роботі з учнями, завітали до умовної країни «Інноватія» та взяли участь в інноваційному аукціоні.

Підсумком та своєрідним закріпленням теми заняття стала практична робота. Класні керівники під керівництвом методиста НМЦ ПТО Світлани Юрченко визначали стереотипи іміджу класного керівника, які склалися в суспільстві, шляхи їх подолання та розвитку творчості і креативності.

На завершення секції молоді класні керівники ознайомилися з останніми нормативними документами Міністерства освіти і науки України з виховної роботи, отримали рекомендації щодо планування своєї роботи, ведення документації, підготовки матеріалів на обласну виставку дидактичних та методичних посібників, отримали орієнтири щодо адрес друку власних напрацювань.

19.10.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com