УЧНІ КОЛКІВСЬКОГО ВПУ – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З ОРАНКИ

Меню навігації

З 22.09 по 26.09.2017 року педагоги (Лавришик І.М., Калуш С.Ф.) та учні Колківського ВПУ були учасниками Міжнародного конкурсу з оранки в Олустверській школі обслуговування і сільської економіки Республіки Естонія. Він проводився в рамках проекту «Підтримка української системи професійної освіти у відповідності до потреб ринку праці», який фінансувався Міністерством іноземних справ Естонії.

Учні Колківського ВПУ Гапончук Михайло та Шульгач Сергій, які навчаються на ІІІ курсі за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, брали участь у цьому конкурсі.

31 учасник з 11 країн Європи: Естонії, Австрії, Латвії, Люксембургу, Словакії, Угорщини, Фінляндії, Литви, Великобританії, України, Німеччини змагалися 23 вересня. Гапончук Андрій – виборов 14 місце, а Шульгач Сергій – 17 місце.

Під час заходу проходила виставка сільськогосподарської техніки, яка вразила наших викладачів та учнів. Також проводились майстер-класи з оранки, дискування, ярмарки-виставки сільськогосподарської продукції.

Цікавою були екскурсії в Таллінн, Вільянд.

03.10.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com