Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Нехай у новорічну та різдвяну ніч хоч трошки стане тепліше нашим військовослужбовцям на передовій

Нехай у новорічну та різдвяну ніч хоч трошки стане тепліше нашим військовослужбовцям на передовій

Заходиш у Колківське ВПУ і зразу відчувається новорічний настрій. Кругом ошатні, святково вбрані стоять ялинки, світяться гірлянди вабить очі виставка новорічно-різдвяної атрибутики. Це все справа рук учнів, які ще завчасно почали підготовку до зимових свят. Проте вони не лише думали, як прикрасити училище, створити в ньому святковий настрій, а й  про те, як цей настрій передати бійцям на передову.

Хлопці плели сітки, вирізали устілки, дівчата пекли пиріжки, булки, щоб послати солдатам на фронт. А ще писали листи, привітання, побажання і в кожне вкладали велику любов, щиру вдячність.

Нехай у новорічну та різдвяну ніч хоч трошки стане тепліше тим, хто в окопі, бліндажі дає нам можливість мирно святкувати.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Колківського ВПУ Гичко Наталія Григорівна

26.12.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com