Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

1 вересня

Ось і закінчилося літо, залишилися позаду канікули з їх цікавими враженнями та незабутніми спогадами, а учням училищ, першокурсникам, учням перехідних та випускних груп потрібно знову здобувати теоретичні та практичні знання, щоб стати справжнім професіоналом.
Першовересневого погожого сонячного ранку у Колківському ВПУ відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань.
Зранку на подвір’ї училища лунали святкові пісні. Ще до початку лінійки можна було бачити святково одягнених учнів, батьків та гостей.
Традиційна святкова лінійка розпочалася на училищному подвір'ї о 10.00. Всі урочисто виконали державний гімн України, який за останні історичні місяці став для нас, українців, молитвою. Почесне право підняти державний прапор України було надано кращим учням училища Марчуку Михайлу та Шнит Оксані. Ведучі – Хомич Павло та Бортник Вікторія (учні групи№3) – розкривали велич та мудрість свята.
На свято більшість учнів одягнули вишиванки. Училищне подвір'я завдяки старанню батьків та педагогів наповнилося патріотичним настроєм, адже цьогорічний День Знань присвячено нашій державі.
До учнів звернулася директор училища Панасюк Людмила Григорівна, дала настанови першокурсникам, привітала педколектив училища з новим навчальним роком, розповіла про режим роботи училища та усі нововведення, які очікують нас у новому навчальному році. Вручила грамоти учням, які показали високий професіоналізм під час проходження виробничої практики. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув в зоні АТО, адже минуло 2 роки, як 1 вересня в с.Старий Чорторийськ поховали Дмитра Брика, який ще учнем училища пішов захищати Батьківщину. Роман Романюк виконав пісню «Повертайтесь, сини…»
На свято був запрошений і воїн АТО, випускник Колківського ВПУ Гусак Олександр.
Класний керівник Галина Кирилівна Садовська та майстер в/н Ірина Миколаївна Каравацька запевнили батьків, що педколектив буде піклуватись про їхніх дітей, як про свої власних.
Зі словами вітань до учнів та всього педагогічного колективу звернувся батько першокурсника Лановий Олександр. Він привітав учнів, їх батьків та педагогів зі святом та побажав: учням здоров’я, невичерпної жаги до знань та хороших оцінок, а вчителям – терпіння та професіоналізму, які так необхідні у такій нелегкій та відповідальній справі,  як виховання підростаючого покоління.
Звичайно, найбільшу увагу сьогодні приділяють працевлаштуванню. Директор Маневицького районного центру зайнятості Корольчук Юрій Михайлович  привітав учнів зі святом та побажав успішної професійної кар’єри.
Привітати учнівську спільноту з початком навчального року до нас завітав заступник комісара Маневицького районного військового комісаріату Володимир Москалець.
Святі отці Андрій та Михаїл благословили присутніх на новий навчальний рік.
Голова піклувальної ради Лариса Володимирівна Курдельчук закликала батьків тісно співпрацювати з педколективом у навчально-виховній роботі.
Після лінійки  учні з класними керівниками та майстрами виробничого навчання відправилися на перший урок, присвячений відзначенню 25-ї річниці незалежності України на тему «Від проголошення Незалежності до нової України». А батьки зібралися на перші батьківські збори в актовій залі училища.

01.09.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com