Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Центр професійної кар'єри-шлях до успішного працевлаштування

Все, як відомо, починається з ідеї, з творчого пориву. Ініціатором створення Центру професійної кар’єри Колківського ВПУ була директор Людмила Григорівна Панасюк.

Коротко про кроки нашого становлення. У січні-лютому ми досліджували проблеми працевлаштування спільно з Центрами зайнятості: Ківерцівським, Луцьким, Маневицьким, Рожищенським. Вивчали досвід Центру планування кар’єри Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, Луцького педагогічного коледжу, Волинського обласного молодіжного центру праці. Наступним кроком було затвердження Положення про Центр професійної кар’єри Колківського ВПУ 30 березня 2016р. 19 квітня 2016р. підписано договір про співпрацю з лабораторією професійної кар’єри Інституту професійно-технічної освіт Національної академії педагогічних наук України.

А 23 червня 2016р. відбулося урочисте відкриття Центру професійної кар’єри. Подія привернула увагу багатьох: роботодавців, працівників обласного управління освіти, навчально-методичного центру ПТО, очільників Маневицького району, колег з професійно-технічних закладів Волинської та Рівненської областей, представників центрів зайнятості.

Презентувала навчальний заклад Л.Г.Панасюк, директор училища, яка і розповіла про мету створення Центру професійної кар’єри – першого в системі профтехосвіти України. Г.К.Садовська, профконсультант, ознайомила присутніх із завданнями, напрямками діяльності Центру. Було детально охарактеризовано інформаційно-довідкове забезпечення, яке включає матеріали про базові підприємства для проходження виробничої практики, ярмарки кар’єри, вакансії на ринку праці, інформацію про актуальні регіональні та міжнародні проекти, фільми та мультимедійні презентації про

успішних випускників училища, довідники, буклети, інформаційні листки, тести.

Після цього Н.Г.Гичко, заступник директора з НВР, провела екскурсію, під час якої присутні ознайомились з інформаційним простором Центру та кабінетом профконсультантів.

Гості також побували на консультації учнів групи №15, які навчаються за спеціальністю «кухар-кондитер», і поспілкувалися з ними про проходження виробничої практики та майбутнє працевлаштування.

Під час круглого столу «Центр професійної кар'єри – шлях до успішного працевлаштування» учасники поділились враженнями, думками, побажаннями щодо втілення в життя такої необхідної ініціативи.

Линдюк Андрій Олександрович, голова Маневицької районної державної адміністрації, високо оцінив роботу колективу училища із створення Центру. Про своєчасність і необхідність створення подібних Центрів у всіх профтехучилищах говорила Соломіна Тетяна Іванівна, заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації. Директор НМЦ ПТО Парфенюк Зоя Іванівна зауважила, що вона впевнена, що професійний супровід учнів є запорукою успіху їхньої кар’єри. Кучмук Раїса Євгенівна, директор Волинського обласного центру зайнятості, та Музичук Микола Євгенович, директор Ківерцівського центру зайнятості, підкреслили вагомість співпраці з навчальними закладами щодо працевлаштування випускників.

Роботу розпочато: проводяться тренінги, семінари, зустрічі з роботодавцями.

Отже, є впевненість, що Центр професійної кар’єри Колківського ВПУ сприятиме індивідуальній самореалізації учнів у подальшій успішній професійній кар’єрі.

23.06.2016р


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com