Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Місячник здорового способу життя

В училищі приділяється належна увага здоров'язберігаючим технологіям.

Упродовж квітня проходив місячник "За здоровий спосіб життя", під час якого відбулися різні заходи: конкурси «Нумо, дівчата», «Веселі старти», турніри з волейболу, змагання з легкої атлетики. Одним з них був День здоров'я, в якому взяли участь педагоги та учні.

Класні керівники провели виховні години на теми: «Секрети довголіття», «Живемо за законами Порфирія Іванова», «Згубним звичкам скажемо: НІ!» та батьківські збори «Харчування і здоров’я дитини».

Участь у місячнику взяли викладачі загальноосвітніх предметів. На уроках української мови були проведені конкурси есе на тему «Здоров'я — це сучасний тренд».

Психолог Н.В.Калуш підготувала та провела загальноучилищний виховний захід «Життя - дар Божий. Бережіть його!», який нікого не залишила байдужим.

До проведення місячника долучилася і бібліотека. І.В.Павлюк організувала виставки «Формування здорового способу життя молоді: стратегія розвитку українського суспільства», провела усні журнали «Здорове харчування», «Бережи здоров’я з молоду».

Під час зустрічі з працівниками медичних закладів учні більше дізналися про особисту гігієну та її роль у зміцненні здоров'я.

Вихователі гуртожитку Н.М.Мордик та Н.М.Писарська провели засідання «круглого столу» на тему «Шкідливі звички: це особисте?». Були переглянуті та обговорені фільми «Правда про куріння», «Правда про алкоголь», «Правда про наркотики».

1.04-30.04.2016р


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com