Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Наша співпраця

З 20 по 22 квітня 2016 року в Колківському ВПУ перебувала делегація Національного наукового центру «Інститут грунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського», м. Харків, у складі: зав. лабораторією, доктора біологічних наук Цапко Юрія Леонідовича; ст. наукового співробітника Калініченко В’ячеслава Миколайовича; аспіранта Мешреф Радван Бахаа (громадянин Сірії).

Між ННЦ «ІГА» та Колківським ВПУ було заключено договір про співробітництво та організацію взаємовідносин. В рамках співпраці було закладено польовий дрібноділянковий дослід з вивчення впливу структурних меліорантів (глини, торфу, лесу і ін.) на родючість дерново-підзолистого піщаного ґрунту.

21.04.2016-22.04.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com