Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Навчально-практичний семінар для методистів та голів методичних комісій ПТНЗ «Сучасні вимоги до планування та організації методичних комісій»

Для покращення роботи методичних комісій професійно-технічних навчальних закладів, посилення їх ролі у методичному забезпеченні навчально-виховного процесу, 21 квітня на базі нашого училища відбувся навчально-практичний семінар «Сучасні вимоги до планування та організації роботи методичних комісій».

Із вступним словом до учасників обласного семінару звернулась Людмила Панасюк, директор навчального закладу, яка розповіла про досягнення та перспективами розвитку училища.

Теоретична частина була представлена виступом Лілії Мамчур, методиста НМЦ ПТО, яка проінформувала присутніх про сучасні вимоги щодо планування, зміст та форм роботи методичних комісій.

Наступним етапом у роботі стало ознайомлення учасників семінару з практичними напрацюваннями Колківського ВПУ. Презентацію системи роботи методичної комісії педагогічних працівників з професії кухар, переможця обласного конкурсу на кращу організацію роботи методичних комісій, провели Ірина Закидальська, голова методичної комісії та Галина Садюк, заступник директора з навчальної роботи. Досвідом з організації діяльності над індивідуальною методичною проблемою поділилась Галина Садовська, член методичної комісії гуманітарних предметів.

Цікавою булла виставка зразків плануючої та облікової документації, дидактичних матеріалів та напрацювань, які відобразили систему роботи методичних комісій Колківського ВПУ з підвищення методичних знань та вмінь викладачів та майстрів в/н.

Під керівництвом Лілії Мамчур була проведена у формі групової роботи практична частина семінару з планування діяльності методичної комісії з визначенням форми проведення засідання.

Під час «круглого столу» присутні обмінялись думками щодо покращення та урізноманітнення форм роботи методичних комісій з педагогічними працівниками.

21.04.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com