Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Турнір з волейболу, присвячений пам'яті Дмитра Брика, учня Колківського ВПУ, який загинув в зоні АТО

Турнір з волейболу, присвячений пам'яті Дмитра Брика, учня Колківського ВПУ, який загинув в зоні АТО

 5 квітня ранок в училищі розпочався лінійкою, яка була присвячена пам'яті героям, воїнам АТО, які загинули на Сході України, захищаючи свою Батьківщину.
          Наталія Григорівна, заступник директора з НВР розповіла про те, що два роки тому ми не особливо звертали увагу на слова "Слава Україні - Героям слава", а тепер ці слова набули нового змісту. Сьогодні вже всім зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що це герої - хлопці, що зі зброєю в руках захищають східний кордон України, лікарі, які в мирний час повертають поранених в зоні АТО з того світу, волонтери на плечах яких тримається наша армія. Слова "Слава Україні - Героям слава" перестали бути просто вітанням - це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є взірцем справжнього патріотичного подвигу. Два року тому, саме 9 квітня, перервавши навчання Дмитро Брик, учень Колківського ВПУ був мобілізований в зону АТО. Дмитро не дожив до свого дня народження 4 дні. 29 серпня 2014 року йому виповнилось 21 рік, проте 25 серпня він загинув, намагаючись врятувати водія палаючої машини в районі смт.Кутейникове Донецької області. Діма був старанним учнем, дуже любив спорт, брав активну участь в спортивних змаганнях та конкурсах. 
          Завершилась лінійка хвилиною мовчання, вшановуючи пам'ять про героїв, які загинули в зоні АТО.
           О 11 годині в спортивному залі відбувся турнір з волейболу, присвячений пам'яті Дмитра Брика. Змагались три команди з с.Рудники, НВК Колківської ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею та Колківського ВПУ. Перше місце здобула команда з с.Рудники. 

05.04.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com