Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

СВЯТО ПРОФЕСІЙ

Упродовж тижня в училищі в позаурочний час учні, що здобувають професію кухаря-кондитера, змагалися в професійній майстерності, фантазії, творчості. Вони пекли різні кондитерські вироби на новорічну тематику: пишні торти, печиво, тістечка, кекси. Все було прикрашене зимовою атрибутикою. Хлопці, що вчаться на водія та тракториста, презентували також свою професію. Конкурси, змагання розкривали їхні знання та вміння.

Закінчився тиждень гучним, святковим дійством. В ошатному вбрані (професійній формі кухарі, вишиванках – механізатори) вся учнівська родина зібралась в актовому залі. Тут вшановували професію. Особливу увагу приділили першокурсникам. До них зверталися з щирими словами старші друзі, їм дарували пісні і вірші. Про своє навчання в училищі та досягнення у роботі розповів випускник училища, а тепер фермер Стець Олександр. Стати успішними професіоналами, знайти своє місце на ринку праці бажала учням колишня учениця училища, нинішній його директор Людмила Григорівна Панасюк. Про те, що професійному роду нема переводу, продемонстрували на сцені викладачі та майстри виробничого навчання, які колись в училищі навчались, а зараз навчають.

Закінчилось свято виконанням гімну училища.

12.12-16.12.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com