Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

"Урок доброти" на тему "Дивіться на нас, як на рівних", присвячений Міжнародному дню інваліда

Інваліди – звичайні люди. Такі ж як усі: радіють першому снігу, будують плани на майбутнє, прагнуть кращого. Просто їхнє життя склалося, на жаль, так, що в них обмежені певні фізичні або ментальні можливості. В повсякденному житті за постійною метушнею ми не помічаємо їх. А вони, будучи за своєю природою скромними людьми, часто соромляться привернути увагу суспільства до своїх проблем. А проблем, враховуючи нинішній низький рівень життя та соціальних стандартів в нашій країні, дуже багато. Дороге лікування, мізерні стипендії.

 Саме для того, щоб привернути увагу до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями, у 1992-му році Генеральна асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів.  Оскільки інваліди іноді обмежені в соціальній активності, то спілкування є однією з основних їх потреб.

2 грудня в бібліотеці Колківського ВПУ пройшов «урок доброти» на тему «Дивіться на нас, як на рівних» з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Захід був проведений бібліотекарем І.В.Павлюк та представниками місії «Голос надії». Учні-інваліди мали змогу позмагатися в різних конкурсах.

Молодь Волинського об’єднання церков ХВЄ організувала солодкий стіл для учнів та невеличкий вітальний концерт.

02.12.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com