Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

День Святого Миколая

19 грудня в гуртожитку Колківського ВПУ відбувся захід, присвячений Дню Святого Миколая. Вихователі гуртожитку Н.М.мордик та Н.М.Писарська  та представники місії «Голос надії», формувала в учнів моральні святині та істини, такі як: доброта, милосердя, справедливість, прагнення допомогти ближньому у скрутну хвилину, подарувати подарунка.

Усі, хто не залишився байдужим до того, що діється навколо, прийшов на цей захід, щоб засудити одну з найтяжчих вад людини - байдужість.

Вихователь гуртожитку Н.М.Писарська постійно переконує нинішнє покоління в необхідності опанувати науку добра. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину й розрадити в біді, адже саме це повинно бути характері молодих людей.

Краса людини не може бути без добра. Як писав великий педагог Василь Олександрович Сухомлинський: «Роби добро не тільки тоді, коли тебе бачать люди, значно більше треба для того, щоби бути справжньою людиною тоді, коли тебе ніхто не бачить».

Адже не кожна людина, яка сяє зовнішньою красою, може бути приємним співрозмовником, може зрозуміти і подати руку допомоги. І навпаки - непримітна зовні, тиха людина може бути найкрасивішою у своїх діях, учинках, жаданою і любою в колективі, у спілкуванні, у сім'ї.
Під час заходу учні, які проживають в гуртожитку, мали змогу бути учасниками ігор "Хто швидше?", "Склади ланцюжок", "Смакуємо сік" та інші. На кінець зустрічі всі присутні заспівали колядку.

19.12.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com