Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Місячник профілактики правопорушень

З 1.11 по 30.11.2016р. в Колківському ВПУ було проведено місячник профілактики правопорушень. Під час місячника відбулися різні заходи, які сприяли формуванню в учнів почуття відповідальності, покращення знань з правової освіти, формування здорового способу життя.

Чимало корисної інформації учні почерпнули з круглого столу на тему «Права та обов’язки дітей у шлюбно-сімейному законодавстві», який підготувала і провела К.Л.Клімчук.

Зустрічі з працівником поліції Клімчуком М.Ф. сприяли підвищенню знань учнів з правової культури.

Викладач права Ж.С.Шуляковська провела Тиждень правової освіти, правовий турнір,  виставку стіннівок та плакатів на правову тематику, загальноучилищну виховну годину на тему «Не стань жертвою торгівлі людьми».

Класні керівники та майстри виробничого навчання провели бесіди з учнями щодо попередження правопорушень, бездоглядності, насильства в сім’ї, формування моральних цінностей, пропаганди здорового способу життя на теми: «Право і мораль», «Шкода куріння», «Що треба знати про право і закон», «Ми – проти наркотиків та алкоголю!».

Лікарем В.І.Слівчук Колківської поліклініки була проведена профілактична бесіда щодо профілактики наркоманії, алкоголізму, токсикоманії. Питання профілактики правопорушень серед неповнолітніх розглянуті на загальноучилищних батьківських зборах 27.11.2016 (протокол №2).

Вихователями гуртожитку Н.М.Мордик та Н.М.Писарською проведено профілактичні бесіди з учнями з пропаганди здорового способу життя, попередження злочинності та роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх.

Психолог Н.В.Калуш відвідувала сім’ї дітей незахищених категорій, неблагополучних родин та проводила рейди погрупах щодо пропусків занять без поважних причин. А також провела акцію «Міняю цигарку на цукерку», тренінги «Як долати агресивність?», «Торгівля людьми. Як не стати жертвою».

До участі у місячнику долучилася і бібліотека. І.В.Павлюк організувала виставки «Вплив куріння на організм підлітка», «Закон і ми», «Шкідливі звички». Були переглянуті та обговорені фільми «Правда про алкоголь», «Правда про куріння», «Правда про наркотики», «Правда про торгівлю людьми».

1.11 - 30.11.2016р


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com