Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Круглий стіл "Самоосвіта - шлях до самовдосконалення"

Розвиток професійної компетентності викладачів та майстрів виробничого навчання через самоосвіту розглядали педагоги училища під час "круглого столу" на тему "Самоосвіта - шлях до самовдосконалення". В.С.Садюк розповів про роль самоосвіти у професійному становленні педагога, С.М.Приступа розповіла зміст і структуру самоосвітньої діяльності майстра в/н.

     

Г.В.Садюк, І.М.Закидальська показали вплив самоосвіти педагогів у міжкурсовий період на підвищення їхньої професійної компетентності. Г.К.Садовська, Н.Г.Гичко, І.М.Закидальська прозвітували про підвищення кваліфікації через участь у різних педагогічних всеукраїнських конференц

іях.    

Л.Г.Панасюк відмітила, що за остані два роки педагоги училища брали 15 разів участь у всеукраїнських конференціях

26.12.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com