Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Круглий стіл на тему "Робота педагогів з підвищення професійної компетентності у міжкурсовий період"

Члени методичної комісії з професії кухар-кондитер провели "круглий стіл" на тему "Робота педагогів з підвищення професійної компетентності у міжкурсовий період".

Голова методичної комісії І.М.Закидальська проаналізувала роботу викладачів і майстрів виробничого навчання з методичної теми. Г.В.Садюк відмітила роботу  І.М.Закидальської, І.В.Павлюк, Н.Ю.Шумакової. І.В.Павлюк розповіла про підвищення фахового рівня через самоосвіту. Н.Ю.Шумакова поділилась знаннями, які здобула під час семінару для майстрів в/н за професією "Кухар" згідно проекту "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону", який проводиться в рамках Програми ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні". С.М.Приступа наголосила на ролі майстер-класів, вивчення перспективного виробничого досвіду.

05.12.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com