Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Вшанування Дня Гідності та Свободи


       21 листопада- дата, яка спонукає кожного відчути у душі, що ми є гідними споконвічного прагнення українства до волі і незалежності. У День Гідності та Свободи учні Колківського ВПУ зібрались в актовому залі, щоб згадати славних синів і дочок України, які в боротьбі за волю і кращу долю віддали найдорожче - життя.
      Класний керівник Садовська Галина Кирилівна, майстер виробничого навчання Столяр Володимир Сергійович  разом з учнями групи №3 підготувала літературно-музичну композицію "Хто бореться - в серцях живе повіки!". Ведучі Юрук Наталія і Каленюк Вадим заглибили присутніх в історію боротьби України за незалежність. Наша земля щедро полита кров'ю її синів, але  ми ніколи не поневолювали інших народів, а лише захищались від ворога.
       Козацтво, січові стрільці, легендарні Крути - уроки цих подій доводять волелюбний дух українців.
       Здавалося б, доля нарешті подарувала нам унікальну можливість стати незалежною європейською державою. Але випробування продовжуються. І сьогодні ми повинні довести безсмертній небесній Сотні, що полетіла у вирій із Революцією Гідності, свою готовність боротися за вільну демократичну, чесну Україну. Такі ж поетично-пісенні завірення звучали із вуст Бортник Вікторії, Стельмащук Миколи, Федорчук Юлії, Матвійчук Яни, Романюка Романа.
       Зважаючи на нинішнє становище нашої країни, впевнено можна сказати, що немає такого українця, який би не бажав миру Україні. Весь народ нині об'єднався проти агресора, що намагається захопити схід країни. Волонтерський загін "Поклик" Колківського ВПУ теж працює на перемогу. Це і маскувальні сітки, і устілки, і випікання солодощів та збір продуктових наборів для фронту.
      Отже, без сумніву, у всіх присутніх утвердилось переконання, що Україні бути суверенною єдиною державою.
                                                                                                                                                                             Наталія Гичко, заступник директора з НВР

21.11.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com