Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Колківське ВПУ на святі працівників сільського господарства

Колківське ВПУ на святі працівників сільського господарства

17 листопада в м.Луцьк відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

На Театральному майдані було гамірно і велелюдно. Адже витвори своїх роботящих рук демонстрували та пропонували посмакувати не лише знані аграрії нашого краю, але й колективи професійно-технічних навчальних закладів аграрного профілю.

Зокрема педагоги нашого училища підготували виставку своєї продукції, вирощену на полях навчального господарства: жито, пшеницю, сою. Усі присутні мали змогу не лише помилуватися, а й придбати різні кулінарні та кондитерські вироби.

Педагоги училища мали змогу під час виставки побачити сучасну техніку: від тракторів і сівалок до легкових автомобілів.

Кращих сільгоспвиробників вітали голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик та заступник Луцького міського голови Андрій Киця.

За вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу нагороджено грамотою і директора Колківського ВПУ Людмилу Григорівну Панасюк

Добра, здоров’я, натхнення, добробуту у родинах, а також миру всім і хліба на столі зичили виступаючі присутнім зі сцени.

Пісенні дарунки працівникам ланів дарували аматорські колективи.

17.11.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com