Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

КВК, присвячений Дню української писемності та мови.

День української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

«Розквітай же, рідне слово!» - під такою назвою у Колківському ВПУ відбувся КВК, присвячений Дню української писемності та мови.

Вчитель української мови та літератури Г.Л.Чвир провела змагання між І та ІІ курсом. Команда І курсу під назвою «Мовознавці» та ІІ курсу «Розумники».

Дуже захоплюючими, цікавими та галасливими були такі конкурси: «Привітання», «Бліц-турнір», «Інсценізація української народної пісні», «Кросворди», «конкурс капітанів «Ланцюжок», «Чи знаєте ви частини мови», «Знай, папери в житті не химери», «Конкурс скоромовок». Гра вийшла цікавою та напруженою. Учасники обох команд доказали всім присутнім, що вони кмітливі і розумні, бо знають та люблять українську мову.

Журі в складі заступника з НВР Н.Г.Гичко, психолога Н.В.Калуш, вчителя англійської мови Г.К.Садовської та заступника з НР Г.В.Садюк оголосили результати конкурсів і визначили переможцями команду «Розумників».

Ми низько вклоняємося нашим пращурам за воістину солов'їну мову! І нам, тим, хто живе нині на прадавній матінці-землі, треба багато зробити, щоб усі українці відчули велич та красу своєї мови. Тож працюймо для неї, вивчаймо, заглиблюймось у її походження й історію, поширюймо, пропагуймо її.

09.11.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com