Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Екскурсія на РАЕС

30 листопада учні групи №4 та педагоги  Колківського ВПУ побували на екскурсії в місті Вараш Рівненської області.

Спочатку вони завітали в інформаційний центр РАЕС «Полісся», де дізналися про історію створення Рівненської АЕС та міста. Екскурсовод ознайомив всіх з роботою електростанції на прикладі діючих макетів енергоблоків. Також вони  відвідали постійно діючу виставку мистецьких доробок жителів міста та етнографічну експозицію, яка презентує життя поліщуків першої половини ХХ століття. Було запропоновано учням нашого училища брати участь у щорічних творчих конкурсах, брейн-рингах та Малих Курчатовських читаннях, які проводить цей центр.

Також відвідали навчально-тренувальний центр, де працівники станції та учні місцевого професійно-технічного училища проходять професійну підготовку, перепідготовку та атестацію. Вразив той факт, що у центрі створені реальні умови роботи АЕС, що дає можливість якісно готувати персонал станції до роботи. Підготовка на повномасштабних тренажерах дозволяє поставити навчання оперативного персоналу на рівень, який відповідає сучасним світовим стандартам.

Завершилась екскурсія ознайомчим об’їздом навколо РАЕС.

Учні дякують представникам управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС, які організували цю зустріч. 

30.11.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com