Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Загальноучилищні батьківські збори

27 листопада 2016р. в приміщенні актової зали Колківського ВПУ відбулися батьківські збори, на яких було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в училищі та роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання учнів.

Перед батьками виступили директор училища Л.Г.Панасюк, старший майстер С.М.Приступа. В конференц залі відбулось засідання Піклувальної ради. Л.В.Курдельчук, голова піклувальної ради ознайомила присутніх з планом роботи ради та завданнями на 2016-2017н.р.

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, збори прийняли відповідне рішення щодо підвищення відповідальності батьків за сімейне виховання дітей, зміцнення зв’язків з училищем та подальшого удосконалення навчально-виховного процесу в навчальному закладі.

27.11.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com