Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

РОЛЬ НАУКИ В РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

03 листопада 2016 у Києві на базі Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти НАПН України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Управління розвитком професійної освіти в сучасних умовах». 
Понад 100 осіб, які представляли органи різних гілок влади, заклади професійно-технічної освіти, взяли участь у роботі конференції. Розмова велась про те, як об’єднати зусилля всіх зацікавлених сторін в питанні модернізації системи професійної освіти. Напрями роботи конференції передбачали обговорення методології розвитку, законодавчого забезпечення, управління професійною освітою. Особлива увага приділялась питанням проектування інформаційно-освітнього середовища, інноваційним технологіям навчання, проблемам кар’єрного консультування в системі професійної освіти. В обговоренні взяла участь наша колега Садовська Г.К., яка представляла Центр професійної кар’єри Колківського ВПУ. Вона розповіла, як у нашому навчальному закладі вирішують проблеми кар’єрного консультування.

Зрозуміло, що кожна молода людина, яка обрала свій професійний шлях, потребує підтримки, щоб адаптуватись до обраної  професії, розкрити свій внутрішній потенціал і повністю самореалізуватись. Садовська Г.К. окреслила проблеми кар’єрного консультування: психологічна незрілість, нестійкість мотиваційної сфери, труднощі в проходженні виробничої практики і працевлаштування.

У центрі професійної кар’єри Колківського ВПУ використовується цілий комплекс заходів, які сприяють адаптації до професії, налаштованості учнів на здобуття знань і навичок, необхідних для визначення стратегій і тактики подальшої трудової поведінки, підвищення компетентності у сфері спілкування. З цією метою проводяться тренінги, дослідження успішних сімейних династій, робота з базами даних підприємств для практики і працевлаштування, вивчення попиту і пропозицій на ринку праці, організовуються ярмарки кар’єри. Досвід роботи нашого центру зацікавив науковців. Було накреслено шляхи подальшого співробітництва інституту професійно-технічної освіти і Колківського ВПУ.

Л.Г.Панасюк, директор училища

03.11.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com