Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

До сусідів за досвідом

До сусідів за досвідом

4 листопада педагоги Колківського ВПУ перебували із дружнім візитом до освітян міста Вараш Рівненської області.

Спочатку ми завітали в інформаційний центр РАЕС «Полісся», де дізналися про історію створення Рівненської АЕС та міста. Екскурсовод ознайомив всіх з роботою електростанції на прикладі діючих макетів енергоблоків. Також ми відвідали постійно діючу виставку мистецьких доробок жителів міста та етнографічну експозицію, яка презентує життя поліщуків першої половини ХХ століття. Було запропоновано учням нашого училища брати участь у щорічних творчих конкурсах, брейн-рингах та Малих Курчатовських читаннях, які проводить цей центр.

В рамках свого візиту колківчани відвідали навчально-тренувальний центр, де працівники станції та учні місцевого професійно-технічного училища проходять професійну підготовку, перепідготовку та атестацію. Вразив той факт, що у центрі створені реальні умови роботи АЕС, що дає можливість якісно готувати персонал станції до роботи. Підготовка на повномасштабних тренажерах дозволяє поставити навчання оперативного персоналу на рівень, який відповідає сучасним світовим стандартам.

Зустріч продовжилась в навчальних кабінетах, майстернях, лабораторіях професійно-технічного училища підприємства. Директор професійно-технічного училища РАЕС Ярослав Березок розповів гостям про специфіку роботи центру підготовки робітничих кадрів. За словами директора, лише минулого року більше 70% випускників ПТУ РАЕС працевлаштовані на електростанцію або вступили до кращих профільних вишів країни. На даний час в училищі навчається 160 учнів за 10-ма спеціальностями. Майбутніх професіоналів своєї справи готують 14 викладачів та 17 майстрів. Члени нашої делегації були вражені потужною сучасною матеріально-технічною базою училища. Було вирішено в майбутньому підтримувати тісніші зв’язки між

нашими навчальними закладами: проводити ознайомчі екскурсії для учнів, спортивні змагання, творчі конкурси.

Завершилась екскурсія ознайомчим об’їздом навколо електростанції.

Директор училища Л.Г.Панасюк висловила вдячність представникам управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС, які організували цю зустріч. Педагоги Колківського ВПУ збагатились досвідом організації профорієнтаційної та навчальної роботи.

Посилання на статтю на сайті Рівненської АЕС

Г.К.Садовська, викладач Колківського ВПУ.

04.11.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com