Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Круглий стіл на тему «Новітні підходи до професійної підготовки робітничих кадрів для агропромислового комплексу»

 25 жовтня у Колківському вищому професійному училищі відбувся круглий стіл на тему «Новітні підходи до професійної підготовки робітничих кадрів для агропромислового комплексу». Організаторами його були управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА, департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА, Навчально-методичний центр ПТО у Волинській області.
Відкриваючи захід, начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна зазначила, що в області 12 професійних закладів готують кадри для агропромислового комплексу. Відмітила роботу директора Колківського вищого професійного училища Людмили Панасюк та завідувача Локачинської філії Оваднівського професійного ліцею Леоніда Гомона та вручила їм за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність Подяки Міністерства освіти та науки України.
Про стан та перспективи розвитку аграрного комплексу Волині розповів директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко. Зокрема, керівник головного аграрного відомства області презентував структуру валової продукції сільського господарства та основні культури, які вирощуються в області, класифікував форми господарювання на селі та інформував про підтримку галузі із бюджетів різних рівнів.
Він представив Комплексну програму розвитку агропромислового комплексу Волині, відмітив, що вона співзвучна із програмою підтримки аграріїв, яка діє у сусідній Польщі та із Стратегією розвитку Волинської області на період до 2020 року. Наголосив  на ролі профтехосвіти у підготовці кадрів для агропромислового комплексу.
Директор Колківського вищого професійного училища Людмила Панасюк, розповіла про підготовку механізаторських кадрів, познайомила з навчально-матеріальною базою закладу. Акцент зробила на співпраці колективу з такими сучасними агропідприємствами, як СГПП «Рать» Луцького району, ТзОВ «Баффало», ТзОВ «АгроСитниця», ТзОВ «Хайбері» Маневицького району та іншими, де учні мають змогу проходити виробничу практику.
Директор Волинського обласного центру зайнятості Раїса Кучмук відзначила роль центрів у працевлаштуванні спеціалістів, інформувала про важливість кадрових інвестицій та заходи, які проводить служба: «Зимова агрошкола», перекваліфікація кадрів на базі профтехучилищ. Зокрема, завдяки Колківському ВПУ перекваліфіковано 274 слухачів.
Профтехконсультант Колківського ВПУ Галина Садовська познайомила з діяльністю Центру професійної кар’єри, який діє на базі училища.
Про інтеграцію агрономічної науки та професійної освіти: результати та перспективи розповів Гаврилюк Володимир, директор Поліської дослідної станції Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії» імені О.Н.Соколовського».
Всі присутні обмінялися думками щодо нових підходів до професійної підготовки робітничих кадрів для агропромислового комплексу.

Посилання на статтю на сайті департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації

25.10.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com