Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Виховна година на тему "Куріння— найпоширеніша звичка, яка руйнує здоров'я підлітка"

  6 жовтня в актовому залі училища пройшов загальноучилищний захід на тему "Куріння— найпоширеніша звичка, яка руйнує здоров'я підлітка", який підготували та провели учні групи №3 та №11 під керівництвом психолга Н.В.Калуш.
     

     Головною метою виховної години було розповісти про шляхи  боротьби з курінням, адже куріння тютюну — найпоширеніша звичка, яка руйнує здоров'я людини. Немає сумніву у тому, що з вживанням тютюну пов'язана велика кількість всіляких хвороб, а при зловживанні курінням — можуть виникати надто небезпечні недуги. Пристрасть до тютюну вважається також хворобою, що відноситься до розряду наркоманій. Численними науковими дослідженнями доведено підвищений рівень смертності серед курців.

     У наш час боротьба з курінням є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. Не зважаючи на існуючі заходи проти вживання тютюну, значних успіхів у його подоланні поки що не досягнуто. Ця шкідлива звичка міцно утримується в побуті підлітків і продовжує розповсюджуватись. Викликає занепокоєння переміщення куріння у більш ранні вікові групи населення та поширення його серед осіб жіночої статі.
Подібні заходи  змушують учасників замислитися про майбутнє і, можливо, вжити заходів для боротьби з нікотиновою залежністю. Адже яким би складним не був процес відмови від цигарок, головне – зробити перший крок, бо, якщо бажаєш змінити світ – почни з себе! Сьогодні перемагає здоровий спосіб життя!

06.10.2016


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com