Свято профтехосвіти 2015

КОЛКІВСЬКЕ ВПУ НА СВЯТІ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

Щороку Колківське ВПУ бере участь в обласному Святі профтехосвіти, яке проходить в Луцьку як звіт навчальних закладів про досягнення упродовж року. Ось і цього року колківчани на Театральній площі обласного центру демонстрували свої надбання. Механізатори виставили сільськогосподарську продукцію, вирощену на полях училища, сапки, міні-культиватори.

Кулінари-кондитери вразили усіх присутніх розмаїттям випічки. Вражали око випечені з тіста кошики з грибами, жайворонки, пироги. Милувалися всі волинськими та пишними короваями, виготовленими майстрами виробничого навчання та учнями.

Попитом у покупців користувались кулінарні вироби: домашні ковбаси, малосольні огірки та піца.

Художню самодіяльність представляв ансамбль під керівництвом Л.В.Романюк. Майстерність виконавців була відзначена дипломом ІІ ступеня.

Були відзначені і спортивні досягнення учнів та педагогів училища. Вони зайняли ІІІ місце серед ПТНЗ області.

Викладачі та майстри виробничого навчання на виставку «Творчі сходинки педагогів Волині» представили різний дидактичний матеріал, який отримав І місце. Переможцем в обласному конкурсі стала і методична комісія педагогічних працівників з професії кухар-кондитер, якою керує І.М.Закидальська.

Раділи учні і перемозі у конкурсі «Таланти ІІІ тисячоліття», де Шулячинська Надія, учениця групи №13 отримала І місце, а Судус Анна, учениця групи №8 – ІІ місце.

У загальному рейтингу оцінювання річної діяльності закладів ПТО Волині Колківське ВПУ отримало І місце, за що директора Л.Г.Панасюк було нагороджено Почесною грамотою Волинської обласної ради.

Навчальний рік закінчується, учні готуються до іспитів, а в педагогів думки про плани на наступний рік, про те як зробити училище ще кращим, щоб учні тут почувалися, як удома, щоб були вони зігріті добротою та любов’ю. Тоді і стануть вони справжніми професіоналами.

Заступник директора з НВР Наталія Григорівна Гичко


05.06.2015р.