Конкурс "Казка на нашому подвір'ї"

Конкурс "Казка на нашому подвір'ї"

Ми розпочали вернісаж  справ  «Україна в моєму серці: десять важливих справ учнівського самоврядування ПТНЗ, проведених у 2015-2016н.р.».
 Батьківщина кожного з нас розпочинається з своєї сім'ї, власного двора.  Для того щоб зробити навчання дітей тут більш комфортним, ми створювали казку на нашому подвір'ї. А лозунгом цього конкурсу стали слова: «Земля моїх батьків – моя земля». Спільна робота над композиціями не тільки допомогла прикрасити подвір'я училища, а й об'єднала, здружила нас усіх.
 Кожен старався зробити свій внесок в цю роботу. Кінцевий результат оцінювало журі і виставляло бали за певними критеріями. Такими як: «цілісність композиції», «складність виконання», «відповідність темі» та іншими.       Учні кожної групи захищали свої роботи. За це вони також могли отримати бали. Оскільки тема конкурсу була присвячена Україні, то в усіх композиціях проглядалася символіка нашої Батьківщини. Там були і синьо-жовті кольори, і лелеки, і чорнобривці.
 І місце здобули група №11 та група№16, ІІ місце – групи №7, 3, ІІІ місце -15,17, а гран-прі присудили групі №6.
 Неможливо переоцінити значення цієї події в житті училища і самих учнів. Адже всі проявили себе відповідальними, винахідливими, показали своє неординарне мислення і власні таланти.


01.10.2015р.